×
  • English
  • Swedish
  • German
  • French

HTC Floor Systems

Hitta personen du söker nedan

Du är välkommen att ringa oss på  +49 (0) 731 490 2540.
Om du vill kontakta en viss person väljer du någon av kategorierna nedan.

Försäljning & Produkt

  • Werner Noebel
    Koceptförsäljning av HTC Superfloor™ & HTC Superprep™
    HTC Floor Systems

    Werner Noebel
    +49 160 97309731 werner.noebel@husqvarnagroup.com

  • Christian Siemon
    Produktchef och säljare
    HTC Floor Systems

    Christian Siemon
    +49 177 6273171 christian.siemon@husqvarnagroup.com

  • Axel Dissen
    Säljare
    HTC Floor Systems

    Axel Dissen
    +49 160 5543342 axel.dissen@husqvarnagroup.com

  • Martin Post
    Säljare Mitt
    HTC Floor Systems

    Martin Post
    +49 151 62454243 Martin.Post@husqvarnagroup.com

  • Thorsten Fienz
    Säljare
    HTC Floor Systems

    Thorsten Fienz
    +49 151 167 58 151 thorsten.fienz@husqvarnagroup.com

  • Michael Huck
    Säljare Norr
    HTC Floor Systems

    Michael Huck
    +49 170 / 5621733 Michael.huck@husqvarnagroup.com

Marknad

  • HTC staff
    Marknadsansvarig
    HTC Floor Systems

    Inger Berckhauer
    +49 731 490 25 44 inger.berckhauer@husqvarnagroup.com