×
  • English
  • Swedish
  • German
  • French

HTC Floor Systems Ltd

Hitta personen du söker nedan

Telefonnumret till HTC Floor Systems Ltd. är +44 (0)845 460 2500.
Om du vill kontakta en viss person väljer du någon av kategorierna nedan.

Management

  • Kristian Whitehead
    Försäljnings- och servicechef
    HTC Floor Systems Ltd

    Kristian Whitehead
    +44 (0) 845 460 2500 kristian.whitehead@husqvarnagroup.com

Sälj

  • Business Development Manager
    HTC Floor Systems Ltd

    Stuart Elvins
    +44 (0) 845 460 2500 Stuart.Elvins@husqvarnagroup.com

  • National Account Manager
    HTC Floor Systems Ltd

    Kevin Wheeler
    +44 (0) 845 460 2500 Kevin.Wheeler@husqvarnagroup.com

  • Rob Milner
    Business Development Manager
    HTC Floor Systems Ltd

    Rob Milner
    +44 (0) 845 460 2500 Robert.Milner@husqvarnagroup.com

  • Andrew Symonds
    Business Development Manager
    HTC Floor Systems Ltd

    Andrew Symonds
    +44 (0) 845 460 2500 Andrew.Symonds@husqvarnagroup.com

Service

  • Gary Hutchins
    Serviceingenjör
    HTC Floor Systems Ltd

    Gary Hutchins
    +44 (0) 845 460 2500 gary.hutchins@husqvarnagroup.com

  • Kevin Smith
    Sales Support Engineer
    HTC Floor Systems Ltd

    Kevin Smith
    +44 (0) 845 460 2500 kevin.smith@husqvarnagroup.com

Kundsupport

Marknad